x

YÜZEYİ DESENLİ KONVEYÖR BANTLAR

Ürünlerimiz kaliteli PVC ve teknik monofilament+teknik polyester kumaştan Tekstape konveyör bant san. kalitesi altında üretilmiştir..Daha fazla bilgi almak ve fiyat teyidi için 0544 372 92 75 arayabilirsiniz. Ek yerleri sonsuz yada metal bağlantılı yapılabilir. Kenar profil ve bant arasında istanbul konveyör bant ve istenilen yükseklikte ara bariyerler ise yine müşterimizin isteğine göre yapılmaktadır

Ürün Bilgileri

Grip desenli tırtıklı yüzeyli konveyör bant genel olarak otomatik halı yıkama makinası bandı ve çuval taşıma gibi yüzeyde tutuculu istenen yerlerde, otomatik halı yıkama makinesi üreticileri ve halı yıkama yapan işletmeler tarafından başta olmak üzere , çuval taşıma amaçlıda kullanılmaktadır.Müşterimizin istekleri doğrultusunda konveyör bant imalatını, istenilen ebatlarda, değişik kenar takviye seçenekleri, ek yeri seçenekleri kaliteli ve yüksek dayanımlı ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Toptan rulo satışlarımızda rulo uzunluklarımız 100 mt olup rulo boyları standarttır.

DESENLİ PVC konveyör bantlar eğimli taşıma alanlarında tercih edilmekte, uygun fiyat ve uzun dayanımları ile her türlü fabrika ve makina ekipmanlarında, tekstil sektöründe boyama, kurutma, baskı işlemleri sırasında veya sonrasında, lojistik sektöründe ve fabrika içi nakliye ve ürün taşımasında,mermer ve seramik sektöründe ve halı yıkama bandı olarak yıkama alanlarında başarı ile kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Ürün  HALI YIKAMA BANDI-GOFRET DESEN-SEPET DESEN-MERDİVEN DESEN-TIRTIKLI DESEN
Ürün Rengi Petrol yeşil – Beyaz
Genişlik 3000mm
Kalınlık 2,50mm-5,50mm
Uzunluk 30CM-110mt
Isı Dayanımı 20C-70C

Ürün Resimleri

Benzer Konular